× Filtruj

Hotel Jarosław Coloseum

 Lokalizacja: Jarosław
 Dodano: 13.12.2021, 00:00
Fitme24 - Siłownia Opole - Klub Fitness

Fitme24 - Siłownia Opole - Klub Fitness

 Lokalizacja: Opole
 Dodano: 18.11.2021, 00:00

Rehabilitacja po COVID Wrocław

 Lokalizacja: Wrocław
 Dodano: 12.10.2021, 00:00

Wyjątkowa oferta pożyczki

 Lokalizacja: Aleksandrów
 Dodano: 19.06.2021, 00:00

Nauka Tenisa Ziemnego - Szkoła Tenisa

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 18.04.2021, 00:00

Nocleg boszkowo

 Lokalizacja: Boszkowo
 Dodano: 16.04.2021, 00:00

Gift Shop Larec

 Lokalizacja: Dobrochy
 Dodano: 21.03.2021, 00:00

Specjalistyczny ekspert Kenevo 2020

 Lokalizacja: Adamkowo
 Dodano: 20.02.2021, 00:00

Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia

 Lokalizacja: Wrocław
 Dodano: 14.10.2020, 00:00
Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia

Kupie stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia

 Lokalizacja: Wrocław
 Dodano: 06.08.2020, 00:00

Steper

 Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
 Dodano: 14.07.2020, 00:00

Wiza do Kanady

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 05.07.2020, 00:00

Wielu z nas doskonale wie o tym, że ogłoszenia z działu sport i hobby to bardzo pojemna kategoria. Jednym słowem pewnych ludzi pasjonuje coś takiego jak modelarstwo powiązane ze statkami lub samolotami, a innych astronomia i teleskopy. Ogłoszenia tego rodzaju można znaleźć na pokato.pl lub na sprzedawacz.pl i co równie istotne trudno dokładnie ocenić kiedy jakaś dość droga i nietypowa zabawka może się sprzedać, bo każda z takich zabawek ma inną wartość rynkową i masę. Kluczowe znaczenie ma też i to, że w przypadku wielu z nich na sprzedaż czeka się miesiącami, a i tak odzyskuje się jedynie część zainwestowanych pieniędzy.

Sprzedaż

Sprzedanie sprzętu takiego jak spory amatorski teleskop jest trudne, jeśli chodzi o dział ogłoszeń zwany sport i hobby, bo to nietypowy przedmiot i dlatego te typowe serwisy z ogłoszeniami mogą nie być najlepszą opcją. Rzecz jasna istnieją także te portale społecznościowe, a na nich grupy na których to co dzień wystawia się spore modele pancerników wykonane po części z metalu, czy też teleskopy. Prawdą jest też i to, że każdy z tych typów przedmiotów trafia do innej grupy tematycznej. Natomiast te grupy odwiedzają pasjonaci astronomii lub ćwiczenia na Atlasie. Mowa tu o tym, że Atlas wystawia się na grupie miłosników siłowni, a teleskop na grupie poświęconej miłośnikom astronomii, bo własnie tam te konkretne sprzęty da się sprzedać dość drogo, nawet w okolicy ich faktycznej rynkowej ceny. W tym rzecz jasna tkwi plus, bo na grupie z ogłoszeniami ogólnymi na zapytania zainteresowanych czekamy tygodniami i doczekujemy się co najwyżej ostrych negocjacji cenowych i to tylko ze względu na to, że dany nietypowy przedmiot wystawiliśmy ponad miesiąc temu lub blisko dwa miesiące temu, a dla potencjalnego nabywcy jest to powodem do ostrych negocjacji cenowych i to juz na wstępie, czyli nie zaczyna nawet od pytania o stan techniczny, jeśli zdjęcia są wyjątkowo ciekawymi.

Kombinowanie

Ludzie kombinują jeśli chodzi o sprzedaż jakiejś nietypowej rzeczy i to tylko dlatego, że muszą się przeprowadzić. Na samym początku coś takiego jak Atlas do ćwiczeń wystawiają w jednym z serwisów o umiarkowanej popularności i to w dziale sport i hobby. Postąpia tak nawet z Atlasem który waży ponad dwieście kilogramów. Trafia się też i tak, że jakieś kilka dni później znajomy poleca im konkretną grupę na portalu społecznościowym, takim jak Facebook. Jakiś czas po opublikowaniu ogłoszenia, czyli po blisko godzinie pojawiają się pierwsze zapytania w komentarzach i co najważniejsze jest tych zapytań przynajmniej kilka. Dzieje się tak ze względu na to, że to właśnie na portalach społecznościowych skupia się niemal całe internetowe życie. Mowa tu o tym, że ludzie przeglądają ogłoszenia z różnego typu sprzętami zaliczanymi do hobby lub sportu, zamiast ogladać te bloki reklamowe w przerwie filmu fabularnego. Takie postępowanie nie zaskakuje, bo to właśnie na tych grupach ogłoszeń jest o wiele więcej i można na nich trafić na prawdziwe ciekawostki.

Dodatkowe reklamy

Na portalu społecznościowym takim jak Facebook da się też wykupić płatną reklamę jakiejś rzeczy z działu sport i hobby. Jednym słowem jeśli sprzedajemy spory model jakiegoś znanego pancernika, który ma ponad dwa metry długości, to lepiej jest nam dać to płatne ogłoszenie na najbliższe spore miasto. Taką płatną reklamę ustawiamu na siedem dni i na 35 zł, oraz wybieramy grupę docelowa taką jak mężczyxni w wieku od trdzydziestu pięciu do pięćdziesięciu pięciu lat z tego sporego miasta, po to by dość drogo sprzedać taki model, który kosztował nas sporo pracy.

Inne istotne wzmianki

Jakaś część z nas posiada działa odlane z mosiądzu i moga być to nawet te strzelające działa. Inni z nas posiadają zbroje wraz z mieczami i to zaliczanymi do ostrych lub spore modele aut luksusowych wykonane z dbałością o te najmniejsze detale. Tego typu rzeczy nie sprzedaja się zaskakująco szybko na serwisach z ogłoszeniami ogólnymi i dlatego też w ich przypadku najlepiej jest wystawić coś w tym stylu na specjalnym portalu lub w grupie na portalu społecznościowym, bo to transakcja sprzedaży powiązana z pasjonatami, którzy mogą zaoferować sporo za przedmiot kolekcjonerski.

Do góry