0
Monter Instalacji Sanitarnych
User

Proszę o kontakt

Zgorzelec, dolnośląskie, Poland Data publikacji: Maj 20, 2020

Star Personl GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy fachowców z wielu europejskich Państw i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.
Do obsługi dużych projektów budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hydraulik/Instalator
Obowiązki:
• Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
• Renowacja starych instalacji
• Biały montaż
• Sprawdzanie poprawności instalacji
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
• Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
• Własny samochód będzie dodatkową zaletą

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
• Zaliczki wypłacane juz po tygodniu pracy
• Urlop wypoczynkowy
• Dodatki urlopowe i świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: koblenz@star-personaldienste.de Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2619217680

    Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Komentarze

      Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)