0
Elektryk/Elektromonter
User

Proszę o kontakt

Zgorzelec, dolnośląskie, Poland Data publikacji: Maj 20, 2020

Od ponad dziesięciu lat firma Star Personal GmbH oferuje ponadtaryfowe wynagrodzenie oraz pewną pracę na terenie Niemiec!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wymagania:
• znajomość instalacji elektrycznych i/lub elektryki przemysłowej
• mobilność
• samodzielność w wykonywaniu zadań
• umiejętność czytania rysunku technicznego

min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie + diety + nadgodziny
• premie świateczne i urlopowe
• niemiecką umowę o pracę
• niemieckie świadczenia socjalne (składki rentowe, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki rodzinne )
• organizację zakwaterowania przez firmę
• wypłatę zaliczek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: koblenz@star-personaldienste.de .Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu: 00492619217680

    Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Komentarze

      Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)