0
Pracownik biurowy- sekretariat
User Katarzyna

Proszę o kontakt

Wolnosci 208, Jelenia Góra, dolnośląskie, Poland Data publikacji: Kwiecień 18, 2019

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zadania

- rezerwacja noclegów dla pracowników naszej firmy na terenie Niemiec
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz archiwizacja dokonanych rezerwacji
- kontrola dokumentacji związanej z rezerwacją noclegów
- obsluga centrali telefonicznej i odpowiednie łączenie Klientów naszej firmy

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- znajomość obsługi komputera MS Office
- biegła znajomość w posługiwaniu się Google Map
- dyspozycyjność
- umiejętnośċ rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
- wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- pracę w miłym zespole
- przeszkolenie na stanowisku pracy
- wprowadzenie w standardy pracy i strukturę firmy
- umowa o pracę

    Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Listings of user Katarzyna

    Kwiecień 18, 2019

    No image available

    Pracownik biurowy- dysponent

    Administracja biurowaProszę o kontakt

    Monter mebli

    Praca za granicąProszę o kontakt

    Komentarze

      Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

      668664775
      Wolnosci 208, Jelenia Góra, dolnośląskie, Poland

      Katarzyna

      Seller listings

      Published date: Kwiecień 18, 2019

      Views: 208