0
User


Rozwiń swój biznes e commerce z Shopify!

Oddaj prowadzenie sklepu internetowego w ręce profesjonalistów i dowiedz się, ile możesz skorzystać ze Shopify!

 

Jak działa shopify?

Shopify to najpopularniejsza platform e commerce o globalnym zasięgu, skierowana do mniejszych i większych firm - dzięki niej rozwiniesz swój biznes e commerce i znacznie poszerzysz swoją bazę klientów, chętnych by skorzystać z twojej usługi oraz kupić twoje produkty.

Sklepy na całym świecie, dzięki istnieniu na Shopify, każdego dnia notują wyjątkowo wysokie zyski i osiągają coraz większy sukces. Wysoko zaawansowaną strukturę e-sklepów na tej platformie zapewnia zgodny z obecnie panującymi trendami poziom UX - stanowi to znaczną przewagę już na samym początku sprzedaży twoich produktów. Zaufaj platformie Shopify i stań się jednym z pierwszych polskich sprzedawców, który osiągnie międzynarodowy sukces.

 

Online store? Tylko na Shopify!

Co musisz zrobić, żeby osiągnąć sukces? Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swoim klientom najwyższą jakość obsługi, dzięki istnieniu na jednej z najlepszych platform sprzedażowych, jaką jest Shopify!

Co Shopify oferuje? Poniżej możesz znaleźć odpowiedź na pytanie, czy jest to platforma dla ciebie - wystarczy, że potrzebujesz, aby twój biznes:

  • Skutecznie zaistniał w internecie na polskim i zagranicznym rynku,
  • Stale przyciągał nowych kupujących twoje produkty bądź usługi i generował większe zyski,
  • Pojawiał się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach, skutecznie promując twój e-biznes.

 

Zbuduj z nami swój sklep internetowy

Brand Active to agencja e commerce i oficjalny partner Shopify. Zawodowo tworzymy sklepy internetowe na tej platformie, a nasza pomoc  pozwala skutecznie uruchomić sprzedaż zarówno na polskim rynku, jak i zagranicznym.

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem sklepów na Shopify, jednocześnie odpowiednio je projektując i konfigurując. Zaufało nam wiele znanych, światowych marek, które są powszechnie znane i cenione przez imponującą liczbę osób. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z innowacyjnych rozwiązań w swoim sklepie, w prosty sposób możesz to zmienić -  spraw, aby twoi klienci chętniej kupowali twoje produkty. Zakładając razem z nami sklep, uzyskasz:

  • Polskie płatności na platformie Shopify,
  • Kompleksowe tumaczenie na język polski,
  • Szeroko pojętą konfigurację oraz dostosowanie wyglądu strony,
  • Podłączenie niezbędnych narzędzi marketingowych,
  • Promowanie twojego e-biznesu na polskim i zagranicznym rynku

 

Nie czekaj dłużej - sprawdź, jak szybko i skutecznie możesz z nami zwiększyć zasięgi swojego produktu!

 

 

 

 

undefined
Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin