0
User


Masz firmę w Lublinie i potrzebujesz samochodów? Postaw na wynajem!

Prowadzenie działalności gospodarczej trudno wyobrazić sobie bez sprawnej floty. Przedsiębiorcy mają w tym zakresie kilka opcji do wyboru – jedną z nich jest wynajem długoterminowy. Usługa ta dostępna jest w wielu miastach w Polsce – w tym także w Lublinie.

Długoterminowy wynajem czy leasing – co wybrać?

 

Zakup samochodu na firmę nie zawsze z różnych względów wchodzi w rachubę. W takiej sytuacji przedsiębiorcom do wyboru zostaje wynajem lub leasing. Są to bardzo podobne usługi, niemniej istnieją pomiędzy nimi pewne różnice. Jeśli chodzi o leasing, to najczęściej wydaje się on korzystniejszy dla tych przedsiębiorców, którym zależy przede wszystkim na  rozłożeniu płatności za pojazd w atrakcyjny sposób. W Lublinie wynajem aut na długi termin traktowany jest jako doskonała alternatywa dla leasingu głównie z racji na to, że miesięczna opłata pokrywa koszty związane z eksploatacją auta, a klienci mogą liczyć na bardzo elastyczne warunki najmu.

 

Jakie zalety ma długoterminowy wynajem samochodów?

 

W Lublinie wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. świadcząca usługę długoterminowego wynajmu samochodów dysponuje bogatą flotą składającą się z nowoczesnych pojazdów. Daje to przedsiębiorcom duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór aut do celów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Ważne dla nich jest również to, że nie ponoszą kosztów utraty wartości rezydualnej pojazdu podczas jego użytkowania w ramach umowy. Poniesione w związku z tym wydatki mogą zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Warto ponadto przypomnieć, że po zakończeniu umowy nie trzeba kupować samochodu – wystarczy zwrócić go do wypożyczalni.

 

Długoterminowy wynajem samochodów – o czym pamiętać?

 

W Lublinie wypożyczalnia samochodów oferująca auta na długi termin proponuje przedsiębiorcom różne udogodnienia. Przede wszystkim mogą oni wcześniej zarezerwować wybrane samochody – online lub telefonicznie. Na ogół też istnieje możliwość darmowej wymiany pojazdu, jeśli w trakcie trwania umowy potrzeby przedsiębiorcy i jego firmy ulegną zmianie.

 

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin