0
User

Wejdź i dodaj Darmowe Anonse Towarzyskie


Jak mieć więcej lajków i followersów na Instagramie?

Serwisy społecznościowe, to przede wszystkim ludzie. To właśnie oni tworzą potęgę tych mediów. Wraz z rozwojem tego fenomenalnego ruchu w Internecie, zainteresowały się nim także firmy, promujące swoje produkty, a od niedawna używające tychże serwisów do sprzedaży. Ruch na każdym koncie generują reakcje innych użytkowników, tak samo działają wszystkie social media w tym także Instagram. Jak się w nich odnaleźć? Pytanie to zadaje sobie wiele osób. Pierwszy krok warto zrobić, zaczynając od Instagrama. Instagram powstał jako platforma do prezentacji zdjęcie. Przynajmniej takie były jego początkowe założenia. Dziś wszystko się pozmieniało, ale nie oznacza to, że zdjęcia zostały wyparte w całości przez inne formy przekazu.

Jak zacząć przygodę z Instagramem? 

Rejestracja konta to podstawa. Bez konta i odpowiedniego jego sprofilowania nic się nie osiągnie. Jest kilka niezbędnych kroków, jakie należy wykonać zaczynając przygodę z Instagramem.

  1. Wybór nazwy – nazwa konta to nie to samo co nazwa użytkownika, o tym należy pamiętać i od wyboru dobrej nazwy zacząć. Powinna ona być krótka i dająca łatwo się zapamiętać.
  2. Zdjęcie profilowe – wyraźne dobrej jakości prezentujące właściciela konta lub firmę czy produkt. Im lepsze zdjęcie, tym większe szanse na dobre przyjęcie przez społeczność.
  3. Biogram – krótka, a nawet bardzo krótka informacja wprowadzająca w główną tematykę założonego konta. W BIO można, właściwie należy obowiązkowo umieścić link przekierowujący do strony www, bloga czy sklepu. Jest to najlepsze miejsce na taką informację, dające bardzo duże prawdopodobieństwo przekierowania do typowych stron sprzedażowych czy informacyjnych. 
  4. Hasztagi – to bez wątpienia, tak jak układ nerwowy u człowieka, w Instagramie są odpowiednikiem tegoż układu. Hasztag rozsyła informację po całym serwisie o istnieniu konta, nowym zdjęciu, wpisie czy filmiku. Jeśli są odpowiednio dobrane, konto żyje, odbiera wszystkie bodźce z wnętrza serwisu.

Co decyduje o popularności konta? 

Reakcje, czyli jednym słowem wszystko to, co pojawia się pod każdą publikacją na Instagramie. Lajki na Instagramie i komentarze to główna materia niezbędna do budowania potęgi konta. Aby zdobywać reakcje, trzeba mieć followersów, czyli osoby, które polubiły profil i oczekują na kolejne publikacje.

Człowiek do życia potrzebuje tlenu, konto na Instagramie potrzebuje lajków. Polubienia dają followersi, zależność jest bardzo duża. Każdy, kto decyduje się na jakąkolwiek akcję promocyjną na Instagramie czy innych mediach społecznościowych, powinien w pierwszej kolejności zabiegać o pozyskiwanie reakcji.

Sposobów pozyskiwania rekcji jest tak dużo, jak dużo inwencji i pracy właściciel konta wykaże. Podstawowa i najwięcej czasu zajmująca metoda na budowanie rozpoznawalności to tak zwana praca organiczna. To nic innego jak publikowanie treści, obserwacja innych kont, reagowanie na konta potencjalnej konkurencji, komentowanie, lajkowanie i odpowiadanie na komentarze na własnym koncie. Jest to praca pochłaniająca bardzo dużo czasu. 

Inną metodą jest skorzystanie z tak zwanych gotowców i zakup reakcji w wyspecjalizowanych w tej materii firmach. Pakietem dobrze dobranych followersów można w bardzo szybki sposób pobudzić własne konto i zwiększyć jego zasięgi. W takim przypadku oszczędność czasu jest nieoceniona.

Kupno lajków i followersów - na co zwrócić uwagę? 

Decyzja o zakupie pakietu reakcji powinna być dobrze przemyślana. Jest kilka czynników, które powinny determinować zakupy reakcji. Najkrócej można je przedstawić w następujący sposób;

  • grupa docelowa – podstawowe kryterium wyboru, dobrze dobrana grupa docelowych odbiorców, dopasowana do tematyki konta to dobra droga do poprawy statystyk prowadzonego konta
  • ilość pakietów – rozsądek nakazuje umiarkowanie, zbyt duża ni z tego ni z owego ilość reakcji pod publikacjami, budzi podejrzenia i może doprowadzić do czasowej blokady konta
  • kraj pochodzenia followersów – jeśli promocja ma mieć tylko zasięg krajowy, niedorzeczne jest kupowanie pakietów followersów pochodzących z innych krajów.
  • częstotliwość reakcji – jest to bardzo istotne, nie warto kupować kilka pakietów np. lajków i uruchamiać je w krótkim czasie. Takie działanie budzi podejrzliwość odbiorców, ale także wpływa na negatywne reakcje algorytmów. 

Podsumowanie

To tylko kilka podstawowych zagadnień mających wpływ na rozpoznawalność i zasięgi konta. Każda decyzja wymaga głębokiego zastanowienia i dopasowania do zamierzonego celu, jaki chce się osiągnąć. 

Niewątpliwie dla osób pragnących w szybkim tempie zbudować wysoką pozycję konta, najlepszym rozwiązanie jest skorzystanie z usług firm zajmujących się profesjonalną obsługą kont w mediach społecznościowych.

Zakupy pakietów reakcji są dobrym rozwiązaniem, jednak najlepiej zlecić to profesjonalistom, a w najgorszym przypadku zakupy pakietów przekonsultować z firmą oferującą tego rodzaju usługi. Uczciwa i dbająca o dobre imię firma sprzedająca pakiety reakcji, podpowie jak całą akcję przeprowadzić i pomorze w doborze odpowiednich pakietów.

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin