0
User


Ford Kuga II – idealny SUV dla rodziny

 

 

Kuga to jeden z najpopularniejszych na świecie SUV-ów segmentu C. Ford rozpoczął jego produkcję w 2008 r. Samochód bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię kierowców. Druga generacja stała się pojazdem o globalnym charakterze.

Ford Kuga II – SUV z klasą

Ford Kuga II to samochód poszukiwany na polskim rynku używanych aut. Był produkowany w latach 2013-2019. Auto zaprojektowano w duchu strategii One Ford. W jej ramach wszystkie prezentowane w tamtym okresie modele Forda były autami globalnymi – amerykański koncern nie wprowadzał rozróżnień w zależności od tego, czy samochód miał trafić na rynek Ameryki Północnej, czy Europy. W konstrukcji wykorzystano płytę podłogową modelu Focus. Jeśli natomiast chodzi o jednostki napędowe, to Kuga II doczekała się czterech diesli i dwóch silników benzynowych.

Ford Kuga II – co kryje w środku?

Zdaniem klientów salonu Autoplaza praktyczne i niezwykle funkcjonalne wnętrze to ważna przesłanka przemawiająca za zakupem Kugi II. Wypada tu przypomnieć, że samochody z segmentu C najczęściej występują w roli pojazdów rodzinnych – z tego zadania omawiany model wywiązuje się bardzo dobrze. Samochód jest przestronny i zapewnia sporo miejsca zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Posiada bagażnik o pojemności 406 l, co akurat w tej klasie nie jest imponującym wynikiem – niemniej tyle z powodzeniem wystarczy, aby rodzina mogła bez problemu zmieścić w nim wakacyjny bagaż. Na pochwałę zasługują za to wykonanie i montaż poszczególnych elementów wnętrza, a także wygodne fotele z solidną tapicerką. Ogromny plus należy się także za niezłe wyciszenie wnętrza – nawet podczas jazdy autostradą pasażerowie nie narzekają na nadmierny hałas.

Ford Kuga II – wygoda i bezpieczeństwo

Jak na porządnego SUV-a przystało, Kuga II jest nie tylko wygodnym, ale także i bezpiecznym samochodem. Kierowca ma zapewnioną świetną widoczność. Pojazd radzi sobie doskonale z przeszkodami oraz na trudnych nawierzchniach. Układ jezdny został dopracowany, dzięki czemu auto jest idealne na dłuższe trasy.

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin