0
User


Czy warto korzystać ze skupu samochodów?

Skup samochodów to doskonała okazja do szybkiego pozbycia się auta. Szczególnie polecany jest w sytuacji, w którym nasz pojazd odmawia posłuszeństwa, jest już wysłużony i powoli zżera go rdza. W takich wypadkach bardzo trudno o Klienta na portalach ogłoszeniowych. Skup sut to miejsce, w którym sprzedasz prawdopodobnie każdy samochód. 

Skup aut jak działa?

Skup aut to firmy, których coraz więcej na polskim rynku. W każdym większym mieście takich instytucji znajdziemy co najmniej kilka. Dlaczego? Bo coraz więcej z nas chce pozbyć się starszego modelu samochodu i kupić coś lepszego. To nie odkrycie, że Polacy starają się jeździć swoimi pojazdami do samego końca. To dobrze, że lekką ręką nie oddajemy swoich pojazdów innym użytkownikom dróg. Niemniej, pojawia się problem przy chęci ich sprzedaży. Nie mają one zbyt wysokiej wartości, a z czasem Kierowcy w Polsce są coraz bardziej wymagający i kilkunastoletnie auto z korozją i np. brakiem sprawnej klimatyzacji już nikogo nie zadowala. Zapytacie jak działa skup aut? Skup aut to firm, która chętnie odkupi od Ciebie każdego rodzaju samochód. Jedną z firm specjalizujących się w tej branży w Warszawie jest skup, którego ofertę znajdziecie pod adresem autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl.

Skup ten po pierwsze skupuje kazdego rodzaju auta: osobowe, ciężarowe, busy itp. Niezależnie od modelu czy marki, tego czy to anglik czy samochód amerykański. Profesjonalni pracownicy przyjeżdżają po samochód lawetą i płacą za nie gotówką. W następnej kolejności, sprawdzany jest oglny stan techniczny i wizualny. Jesli auto jest ok i nadaje się do użytku, po uprzednim usunięciu usterek i wad zostaje wystawione do ponownego obrotu. Inna sytuacja ma się w przypadku samochodów powypadkych, rozbitych czy uszkodzonych, ale o tym w dalszej części artykułu.

Co z autem, które jest uszkodzone lub rozbite?

Wypadki chodzą po ludziach i niestety często zdarza się, że nasze auto, z naszej winy lub nie, zostaje doszczętnie rozbite. Znamy również przypadki, kiedy starsze auto psuje się co rusz, a ogólna cena napraw przewyższa wartość samochodu. Mówiąc wprost: nie opłaca się wskrzeszać trupa, bo za chwilę może wyjść kolejny problem, który przekroczy nasz dostępny budżet. W takim wypadko możemy poddać nasz pojazd legalnej autokasacji. Specjalizują się w tym firmy blisko współpracujące ze stacjami demontażu pojazdów np. jak Auto Kasacja Warszawa. Samochód, który trafia do takiej firmy, zazwyczaj jest rozbierany. Dobre części trafiają na rynek wtórny, a uszkodzone, są legalnie i w pełni zgodnie ze standardami środowiskowymi utylizowane. Następnie pozostała część auta (nadwozie itp.) podlegają autokasacji. Co ważne, w uznanych skupach, otrzymamy odpowiednie zaświadczenie i dokumenty, które pozwolą nam na wyrejestrowanie auta w urzędzie. To pozwoli nam zdjąc z siebie obowiązek opłat za składki OC i problem, którym często jest zalegający na parkingu l;ub placu samochód.

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin