0
User

Wejdź i dodaj Darmowe Anonse Towarzyskie


Auto na doby – wynajmiesz je w Łodzi i nie tylko!

Auto na doby – wynajmiesz je w Łodzi i nie tylko!

 

Nowoczesne usługi transportowe przybierają różne formy. Jedną z nich jest wynajem samochodów na doby. Jest to rozwiązanie, na które warto zdecydować się z paru powodów – na jakich zasadach ono funkcjonuje?

Samochód na doby – dla kogo?

Wiele wypożyczalni aut działających w Polsce oferuje samochody na doby. Łódź to jedno z miast, gdzie są one dostępne, niemniej wynajęcie pojazdu na krótki okres możliwe jest także i w innych miejscowościach. Samochód na doby to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, które potrzebują wygodnego środka transportu na kilka dni – zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Opcja wypożyczenia auta na doby doskonale sprawdza się również w sytuacji, gdy ktoś pragnie przetestować konkretny model przed zakupem.

Samochód na doby – jakie zalety ma usługa najmu?

 

Dobowy wynajem aut jest wygodny przede wszystkim z tego powodu, że umożliwia korzystanie z samochodu bez konieczności posiadania go na własność. Kierowca nie ponosi szeregu wydatków, jakie nieodmiennie wiążą się z posiadaniem swojego pojazdu. Nie płaci za ubezpieczenie, serwis i naprawy. Oczywiście nie oznacza to wcale, że wypożyczając auto, jest zwolniony z odpowiedzialności za nie – trzeba dokładnie zapoznać się z regulaminem wypożyczalni i umową. Eksperci z PANEK CarSharing podkreślają, że omawiana usługa transportowa to sporo udogodnienie dla kierowców, które świetnie sprawdza się w rozmaitych okolicznościach.

Samochód na doby – formalności

 

Procedura wynajęcia samochodu na doby jest prosta i nieskomplikowana. Wybrane auto można zarezerwować online lub telefonicznie, ale umowę należy podpisać osobiście w biurze obsługi klienta wybranej wypożyczalni. Ważne są jej zapisy dotyczące m.in. tankowania, wyjazdu wypożyczonym pojazdem za granicę czy dziennego limitu kilometrów. Niektóre firmy proponują atrakcyjne zniżki w zamian za ograniczenie ilości kilometrów przejechanych w ciągu dnia np. do 100 km. Zwykle też da się dopisać do umowy drugiego kierowcę, który – podobnie jak główny najemca – musi mieć ważne prawo jazdy.

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin