0
User


4 powody, dla których warto kupić basen stelażowy

 

Wybór basenu ogrodowego jest podyktowany indywidualnymi przesłankami. Jeżeli komuś zależy na sprawdzonym rozwiązaniu dla całej rodziny, powinien zainteresować się basenem stelażowym. Jakie korzyści wynikają z jego posiadania?

Bezpieczeństwo

 

Jedną z największych zalet basenów stelażowych jest bezpieczeństwo. Są to bardzo stabilne zbiorniki – podstawę ich konstrukcji stanowi metalowy stelaż nadający całości odpowiedniej sztywności. Dzięki temu niełatwo jest przewrócić basen. Bestway oraz inni znani producenci wykonują modele stelażowe z dbałością o wszelakie detale z najlepszych gatunkowo materiałów. Dzięki temu basen jest wytrzymały i odporny na działanie różnych czynników – nie ma np. ryzyka rozerwania ścianek pod wpływem napierającej wody. Eksperci ze sklepu S-MUMO przypominają jednak o ważnej kwestii: basen należy ustawić na równym podłożu, najlepiej wykonać wcześniej betonową podmurówkę.

 

Wielkość

 

Ze wszystkich basenów ogrodowych dostępnych w sprzedaży baseny stelażowe odznaczają się największymi rozmiarami. Oczywiście występują w wielu wariantach, jeśli chodzi o wielkość, niemniej pod tym względem można bez problemu dopasować je do indywidualnych potrzeb. W każdym razie basen stelażowy idealnie sprawdza się przy większej liczbie użytkowników.

 

Wygoda

 

Basen stelażowy to ogromna wygoda i doskonały sposób na relaks w zaciszu przydomowego ogrodu. Pozwala cieszyć się kąpielą w dowolnym momencie, o ile rzecz jasna warunki pogodowe temu sprzyjają. Warto rozważyć zakup egzemplarza, który na zimę można zostawić w ogrodzie – wystarczy go tylko odpowiednio zabezpieczyć.

 

Atrakcyjna cena

 

W porównaniu z basenami dmuchanymi i rozporowymi baseny stelażowe są znacznie droższe. Niemniej jest to i tak dużo mniejszy wydatek niż budowa tradycyjnego basenu murowanego. To bardzo kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie, na które nie każdy może sobie z różnych względów pozwolić. Wydatki związane z zakupem i utrzymaniem basenu stelażowego niższe, przez co omawiane rozwiązanie jest przystępne cenowo praktycznie dla wszystkich zainteresowanych.

Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kontakt Regulamin