0
Facet pozna kobiete na stałe
User

1.00 zł

Facet pozna kobiete na stałe

Wodzisław Śląski, śląskie, Poland Data publikacji: Luty 20, 2021

Cześć.

Poznam fajną, miłą i dobrą kobiete na poziomie. Szukam inteligentną, dojrzałą i spokojną ale z odrobiną szaleństwa w sobie, taką która potrafi dbać o faceta,
jest troskliwa i czuła i nie boi się okazywać uczuć. Lubię zdrowy styl życia, rower, basen, dobre jedzenie, spacery, film. Nie mam nałogów i nie mam tatuaży. To tak po krótce.
Czasami jestem domatorem bo nie mam z kim jechać np. na rowerze lub iść na spacer i się nudze.
Szukam kobiety (rzecz jasna) ot takiej kochanej, do miłości, kochania się, przytulania, uczucia, zawarcia stałego związku, dzieci, rodziny.

Pragnę poznać na stałe...
Potrzebuje tchu, oddechu, zapachu, rozmowy i kobiety na stałe. Nie na chwile, nie na dzień, na stałe na zawsze, nie w snach, w realnym prawdziwym życiu...

Poznam do stałej znajomości kobiete szczupłą wysoką od 160 cm do 175 cm. w wieku 24-37 lat i nie posiadającą dzieci.
W poprzednich latach pracowałem za granicą i znam kilka języków obcych. Nie mam dzieci, nie mam żony, nie płace alimentów, nie mam kredytów, rozmiar buta mam 44 i 43.
Nos mam prosty :-), mam dwóch braci... mam auto i prawo jazdy. Nie chrapie w nocy, jestem spokojny, normalny, nie mam nałogów. Jestem szczupły, zadbany, optymista.

Jestem ogólnie szczery, miły, sympatyczny, wierny, zaufany, odważny, mądry, taki misiowaty przytulasek, szczupły fajny chłopak wiedzący co to uczucie, miłość i itd.
Lubie: jeździć na rowerze i autem, pływać w basenie, TV, muzyka (Polska i troche zagraniczna), czytam prase np. MOTOR i Auto Świat (interesuje się motoryzacją).

Jestem rocznik 1979 i mieszkam w woj. Śląskim blisko Wodzisławia Śl.
Napisy do mnie na meila: infointernet@orange.pl

  Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą


  Komentarze

   Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)

   Copyright © dodajogloszenia.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
   Kontakt Regulamin